Milletvekili Kahtalı’dan Kurban Bayramı mesajı

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ HAKAN KAHTALI, KURBAN BAYRAMI DOLAYSIYLA YAYIMLADIĞI MESAJINDA “TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİN SAMİMİYETLE YAŞANDIĞI, ORTAK DEĞERLERİMİZİN HATIRLANDIĞI BİR KURBAN BAYRAMI’NA DAHA ULAŞMANIN HUZURUNU HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ.

Milletvekili Kahtalı’dan Kurban Bayramı mesajı
Abone Ol
30.07.2020 / 16:22 / Editör: Halil KARADAĞ /

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Kurban Bayramı dolaysıyla yayımladığı mesajında, “Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz" dedi.
Milletvekili Hakan Kahtalı, yayımladığı bayram mesajında bayramların, çocuklar için neşe kaynağı, yetişkinler için geçmişle geleceğin buluştuğu, yeni anıların oluşturulduğu değerli zamanlar olduğunu anımsattı.
Korona virüs salgını nedeniyle Kurban Bayramı’nın da salgın riski kurallarına uygun kutlanacağına vurgu yapan Milletvekili Kahtalı, “Bayramı sevdiklerimizle çok fazla bir araya gelemeden ancak aynı yoğun duygular içerisinde kutlayacağız. Sağlığımızın ve mutluluğumuzun yerinde olduğu bayramlarda bir arada olmak dileğiyle, Kurban Bayramımız kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.