AK Partili Başkan Koca’dan MHP il Başkanı Samanlı’ya ziyaret

Malatya’nın Ak Parti il Başkanı İhsan Koca, “Cumhur İttifakı olarak ülkemize ve Malatya’ya hizmet için var gücümüzle çaba sarf diyoruz” diye konuştu.

AK Partili Başkan Koca’dan MHP il Başkanı Samanlı’ya ziyaret
Abone Ol
09.06.2020 / 03:27 / Editör: Arya Karadağ /

Malatya’nın Ak Parti İl Başkanı Koca ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan ekip, MHP İl Başkanı Mesut Samalı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Koca, “Cumhur İttifakı, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin birlikte, milletin bekası için, geleceği için, memleketin hayrı için uzun vadede kurulan bir ittifaktır. AK Parti ile MHP arasındaki ittifak, bir kardeşlik ittifakıdır. Bu ittifak, bir dava ittifakıdır. Büyük Türkiye’yi oluşturma ittifakıdır.
MHP İl Başkanı Mesut Samanlı’ya ve MHP Teşkilat Üyelerine yeni yönetimlerinin hayırlı olmasını diliyorum, inşallah Malatya’mız için atılacak adımlarda Milletvekillerimizle beraber Cumhur İttifakının ruhunu ortaya koyarak MHP’li kardeşlerimiz ile de istişare içinde yolumuza devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) il Başkanı Mesut Samanlı ise Koca ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.