441 Konutlarında Oturanların Aidat Şikayeti

441 Konutlarında Oturanların Aidat Şikayeti
Abone Ol
22.06.2020 / 13:16 / Editör: Arya Karadağ /

Malatya’da 441 konutlarında oturan Şehit, Gazi yakınları ve basın mensupları site aidatlarının yükseltilmesinden ve yeterli derecede hizmet alamadıklarından şikayet ettiler.

Site bahçesinde toplanan 441 konut sakinleri yükseltilen aidatlara tepki gösterdiler ve yeterli hizmet alamadıklarını söylediler. Yeni tip Covid-19 Pandemisi süresince apartmanlarının sadece 1 kere dezenfekte ediliğini dile getiren 441 konut sitesinde oturan şehit, gazi yakınları ve basın mensupları, ” Bahçede ki bütün yeşil alanlarımız kurudu. Blokların temizlikleri düzenli olarak yapılmıyor. Korona virüs, sağlığımızı bu denli tehdit ederken, daha dikkatli olunması gerekirken bloklarımız pislik içinde. Merdiven boşlukları 6 ayda bir temizleniyor. İnsan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı” diyerek seslerini duyurmaya çalıştı. Malatya’nın lüks semtindeki aidatların burada istendiğini dile getiren konut sahipleri 450 TL ev taksidi öderken bunun üçte biri kadar aidat istenmesinin kendilerini zora soktuğunu dile getirdi.

Site içerisinde imza kampanyası başlatarak yönetimi kendilerinin yapmak istediklerini dile getiren sakinler bu zorlama uygulamanın kaldırılmasını talep ettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.