Malatya Park AVM kapılarını açtı

YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVİD-19) SALGINI KAPSAMINDA GEÇİCİ SÜRE İLE KAPATILAN MALATYA PARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ ALINAN ÖNLEMLERİN ARDINDAN KAPILARINI YENİDEN AÇTI.

Malatya Park AVM kapılarını açtı
11.05.2020 / 15.04 / Editör:
A+
A-

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını kapsamında geçici süre ile kapatılan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi alınan önlemlerin ardından kapılarını yeniden açtı.
Virüsün Türkiye’de görülmesi ile birlikte alınan önlemler kapsamında kapatılan AVM’ler bugün itibariyle normalleşme sürecinde kademeli olarak açıldı. Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’de bugün alınan tedbirlerin ardından yeniden hizmete girdi. Dezenfekte çalışmaları yapılan ve sosyal mesafe kuralları için birçok önlem alınan AVM’ye giren her müşterinin de güvenlik görevlilerince ateşi ölçülüyor.
İçeride uyarıcı levhalar ve broşürlerle de müşterilerin sosyal mesafe kurallarına uymaları istenirken, maskesiz de içeri müşteriler alınmıyor. Genelge kapsamında belirlenen işyerleri kapalı tutulurken, bazı mağazalarında önümüzdeki günlerde açılacağı belirtiliyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.